Alternatif Tedaviler: Karbonat Mucizesi” için 14 yorum

 • 2015/11/22 tarihinde, saat 18:43
  Permalink

  siz hangi ilac firması adına calışıyorsunuz acaba ?? siz karbonat kullanan hastalaın öldüğünü söylüyorsunuz da…. kemo alıp da hayatda kalan hastalardan da bahsedin biraz… Bu doktorlar ne işe yarar ben anlamadım arkadaş onkolok lardan bahsediyorum adam lar doç oluyorlar porof oluyorlar ama benim gözümde pratisyen hekimden bir farkı yok hiçbirinin.. bir yıldır akciğer kanseri ile mücadele ediyorum 6 aydır kemo ve radyo tlpi aldık ama bir işe yaramıyormuş resmen gidin başınızın caresine bakın dediler.. hastaneye bir yılda harcadığım para kırk bin tl … sonuc fiyasko . kim ne derse desin bu doktorlar birileri tarafından susturuluyo ama nedir ne iştir anlamadım

  Yanıtla
 • 2015/05/11 tarihinde, saat 12:23
  Permalink

  O adam kanser uzmanı bir DOKTORDUR.İlaçşirketleri tarafından şarlatan ilan edilip karalama kampanyasına maruz kalıyorsa kesinlikle haklıdır.İLAÇ ŞİRKETLERİNİN SADECE ABD DEKİ KANSERDEN YILLIK KAZANCI 50 MİLYAR DOLARDIR varın siz düşünün karar verin.

  Yanıtla
 • 2015/03/02 tarihinde, saat 17:29
  Permalink

  http://www.giornalettismo.com/archives/559071/luomo-morto-per-aver-curato-il-cancro-con-il-bicarbonato/

  Italyanca biliyormusunuz ? Yoksa google translate araciligi ile mi bu sayfadaki yazilari okudunuz ? Ayrica kaynak olarak gostermis oldugunuz linkin bilimsel oldugunu mu dusunuyorsunuz yoksa ulasabildiginiz yegane link oldugu icin mi bu linki bizlerle paylastiniz ?

  Sorularima acikca ve tek tek cevap verebilirseniz cok memnun olacagim.

  Tesekkur ediyorum..

  Yanıtla
  • 2015/03/03 tarihinde, saat 15:02
   Permalink

   – Evet İtalyanca yazıları çevirecek düzeyde bilgiye sahibiz, ayrıca anadili İtalyanca olan dostlarımızın da yardımına başvuruyoruz. Editörümüz uzun yıllar yurtdışında yaşamış, İngilizce, Fransızca, Almanca ve Hollandaca dillerini akademik seviyede konuşmaktadır, kaynaklar ve yazılar kendisi tarafından kontrol edilmektedir.

   – Google translate’e dayalı bir çeviri kullanmıyoruz, çünkü Google Translate çoğu zaman hatalı ve yanlış sonuç vermekte.

   – Verilen bağlantı bir “bilimsel makale” değil “bikarbonat tedavisinden ölen hasta”ya ait bir “gazete haberi“dir. Burada bilimsel bir hipotez değil ölüm olayı haber verilmektedir. Aşağıda bu tedaviden ölümlere dair bir kaynağınız var mı, ölenlerin isimleri nedir gibi soru yönelten birine cevaben ölüm olaylarını ve ölenlerin isimlerini de içeren bir gazete haberi olarak verilmiştir.

   Bilgi ve haberleri 3. 4. dereceden duyumlar yerine mümkün olduğunca kaynaklarına inerek vermek istediğimizden dolayı, bir İtalyan olan Simoncini’ye ait bilgi ve haberleri İtalyanca kaynaklardan araştırma yoluna gittik. Yukarıdaki haber diğer pek çok kaynağı da aslına uygun olarak veren detaylı bir metin olduğu için kısaca ona yer verdik. Simoncini’ye ait haberler İtalya’da dahi ulusal medyaya gündem olmasa dahi saygın gazetelerde küçük de olsa yer bulmuştur. Örneğin önde gelen İtalyan gazetesi Repubblica ölüm haberine şurada yer vermiştir:
   http://ricerca.repubblica.it/repubblica/archivio/repubblica/2012/10/27/curo-tumori-la-truffa-del-medico-stregone.html

   Yine aynı şekilde İtalya’nın en büyük medya kuruluşu olan Mediaset ölüm olayına şu şekilde yer vermiştir:
   http://www.tgcom24.mediaset.it/cronaca/articoli/1117046/procura-luca-olivotto-mori-per-il-bicarbonato-.shtml

   İtalya’nın en çok okunan online gazetesi Affaritaliani de ölüm olayı ile ilgili Simoncini ile yapılan bir röportajı yayınlamıştır (bu röportajı da çevirerek sitemizde de yayınladık).
   http://www.affaritaliani.it/cronache/intervista-simoncini-tumore161212.html

   Bunun bir ötesi İtalya’ya gidip savcılıktan dava dosyalarına bakmak olur. Şayet İtalya’ya gidip dava dosyalarına bakacak kişiler varsa lütfen bizleri haberdar etsin, bulguları burada yayınlamaktan memnun oluruz. Elimizdeki sınırlı imkanlarla ancak bu kadarını yapabiliyoruz.

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir