Her türlü sorunuzu, paylaşmak istediğiniz konuyu bu formu kullanarak gönderebilirsiniz.  Mesajlarınız destek gönüllülerimiz tarafından mutlaka okunacak gerekirse en kısa sürede size geri dönülecektir.
Bilgileriniz siz aksini belirtmedikçe gizli kalacaktır.

[contact-form-7 id=”1309″ title=”Başlıksız”]

.

6c yorum:

figen koçmar2015/11/10 saat 17:57Cevapla

Merhaba
Annem pankreas kanseri beyin tümörlerinde olduğu gbi pankreas tümörlerindede etkili olduğunu birçok yazıda okudum
Nasıl bir yol izleyebiliriz yardımcı olursanız memnun olurum

Ülkü2014/09/15 saat 16:44Cevapla

İzmir Prof.Dr Tayfun Dalbastı kendisi bu tür ameliyatlarda başarılı

herkeze2013/02/04 saat 20:39Cevapla

evet arkadaşlar ugur türe iyi bir hocadır hatta dünyada ilk 3 te alanında ama unutmayın bu ülkenin ünüversite hastaneleride var ben eşimi cerrah paşa tıp fakültesinde amaliyat ettirdim hacamız çok iyi bir insan adı TANER TANRIVERDİ ALLAH HEPİMİZE şifa versin inşallah.

türkan lütfen bu doktorun adresini verirmisiniz kızımdada beyin sapı timörü var2012/12/18 saat 10:24Cevapla

ızımda gecen yıl beyin sapı timörü cıktı bir yıldan beri hastanedeyiz en sonunda acil ameliyat dendi ve biz ailece perişan olduk ne yapcamısı bilemiyoruz bu arada doktoru ameliyatından yüksek mevlalar istedi keşke olsada verebilseydik araştırmalarıma göre yedi tepe üniversitesinde uğur türe bu alanda en iylerindenmiş doktoru kesinlikle ya acıbademde olması gerkir yada yeditepe üniversitesinde dedi bu konuda allah rızası için bir yardım eden yokmu

AYŞE ŞİMŞEK2012/04/10 saat 15:37Cevapla

Merhabalar,

Babama 2011 Eylül ayında GBM teşhisi konuldu. Ameliyet sonrası Gamma Knıfe, radyoterapi ile birlikte kemotorapi ( Temodal ) tedavisi gördü. 8 ayın sonunda nüks nedeniyle 2. ameliyatıda gerçekleşti. Ameliyat sonrası 2. ayında sıvı birikmesi nedeniyle ommaya rezervuar takıldı. Bu süreçde aylık Temodal,Decort ve Epix tedavisine devam edildi. 18. ayımızdayken tümörün artık beyine tamamen yayıldığını ve ilaç tedavisi dışında birşey yapılamıyacağı bilgisini aldık. Kullanılan ilaçlar nedeniyle hiçbir hastalığı olmayan babamızda; kemik erimesi, kalp damar tıkanıklığı, şeker, miğde rahatsızlığı, yürümede güçlük..
Decort un bağışıklık yapması nedeniyle Kordexa denilen ilaca geçtik.

Şuan hastamız evde olup, yemek yemekte güçlük, miğde ve bacaklarda yoğun ağrı, konuşmada güçlük çekmekte olup sürekli uyuklama durumundadır.

Tüm hastalara şifalar, hasta yakınlarınada sabır ve kolaylıklar diliyorum.

Tedavimiz ,Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Türker Kılıç tarafından yapılmaktadır. Hocamız kibar, saygılı, hasta ve hasta yakınlarıyla samimi, açıklamalarıyla güven vericidir. Kendilerine çok çok teşekkür ediyoruz.

Koşuyolunda muaynehanesi bulunmaktadır. 0216 327 00 00

Sağlıklı günler,

Samir2012/04/05 saat 18:18Cevapla

salam aleykum nasilsiniz ?
af edersiz size nasil ulasha biliriz biz Bakuden sizi narahat ediyoruz lutfen bizi arayin bize cevab yazin biz orda muayine olmag istiyoruz

MENU